Wyniki Match Play 2017 03.07.2017 r.

PÓŁFINALIŚCI MATCH PLAY2017:
D.Kowalewski  - I. Karcz 2&1
M. Jurkowski - J. Dudek 2&1
A. Sobota - E. Tętnowski 5&4
E. Młynarski - Z. Lis 6&4
Losowanie par półfinałów odbędzie się w sobotę 26.08.2017
Pozdrawiam Jacek Matoga

 

Wyniki 1/16 Match Play 2017:
E. Tetnowski - A. Deja 4&2
A. Sobota - J. Matoga 2up
Z. Lis - J. Dworzanski 2&1
E. Młynarski - C. Pyla 3&2
M. Jurkowski - J. Pyla 3&2
I. Karcz - P. Głód 4&3
J. Dudek - M. Sobków 5&4
D. Kowalewski - A. Kuba 2&1

Wylosowano zestaw par 1/8 Match Play:
E. Młynarski - Z. Lis
J. Dudek - M. Jurkowski
E. Tętnowski - A. Sobota
I. Karcz - D. Kowalewski
Termin rozegrania meczy upływa 20.08.2017 r.

 

Zestaw par 1/16 Match Play 2017:
CEZARY PYLA - ERNEST MŁYNARSKI
JAN DWORZAŃSKI - ZBIGNIEW LIS
MICHAŁ JURKOWSKI - JAN PYLA
ARKADIUSZ SOBOTA - JACEK MATOGA
DARIUSZ KOWALEWSKI - ANDRZEJ KUBA
PIOTR GŁÓD - IRENEUSZ KARCZ
ADAM DEJA - EDWARD TĘTNOWSKI
MAREK SOBKÓW -JERZY DUDEK

Ostateczny termin rozegrania pojedynku upływa 30.07.2017

Życzę powodzenia Jacek Matoga

 

Wyniki Match Play 2017 

- osoby które zakwalifikowały się do fazy pucharowej :
1.ERNEST MŁYNARSKI
2.ADAM DEJA
3.ZBIGNIEW LIS
4.ANDRZEJ KUBA
5.ARKADIUSZ SOBOTA
6.JACEK MATOGA
7.MAREK SOBKÓW
8. Z. Moson/P. Głód/A. Frączek 
9. JERZY DUDEK
10.EDWARD TĘTNOWSKI
11.DARIUSZ KOWALEWSKI
12.JAN DWORZAŃSKI
13.MICHAŁ JURKOWSKI
14.IRENEUSZ KARCZ
15.CEZARY PYLA
16.JAN PYLA
 
Dogrywkę bardzo proszę rozegrać w terminie od 3.07-7.07.17
Oficjalne losowanie par 1/16 odbędzie się w terminie do 09.07.2017

Grupa I: 
E.Młynarski - M.Linzenbarth 1up
Z.Krzanik - J.Kotynia 3&1
M.Linzenbarth - J.Kotynia halved
E.Młynarski - Z.Krzanik 4&3
E.Młynarski - J. Kotynia 3&1

Grupa II: 
G. Chmura - M. Kusia 8&6
G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3
Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1
A.Deja - Fraczek Piotr 4&3
A.Deja - G.Chmura 2&1
A.Deja - M. Kusia 3up walkower

Grupa III: 
A. Rozmus - M. Niechciał 3&1
M. Kantor - M. Niechciał 3&1
Z. Lis - M. Kantor 1up
Z. Lis - A. Rozmus 1up
Z. Lis - M. Niechciał 3up walkower

Grupa IV: 
Bać Karol - Bać Bogdan 2&1
A.Kuba - X 3up walkower
A.Kuba - B. Bać 3up walkower
B. Bać - X 3up walkower
K. Bać - X 3up walkower
A. Kuba - K. Bać 3up walkower

Grupa V: 
A.Sobota - T.Zieliński 2up
A.Sobota - D.Kępa 3up walkower
T.Zieliński - D.Kępa 3up walkower
L.Kidoń - D.Kępa 3up walkower
A. Sobota - L. Kidon 3up wynik losowania
L. Kidon - T. Zieliński 3up wynik losowania 

Grupa VI: 
W. Mitka - E. Kluczewska 5&3
J. Matoga - E. Kluczewska 7&6
W. Mitka - T. Ryba 3up walkower
J. Matoga - T. Ryba 3up walkower
E. Kluczewska - T. Ryba 3up walkower
J. Matoga - W. Mitka 4&3

Grupa VII: 
M.Sobków - Z.Piela 1up
E.Skrzydlak - S.Guzik 3up 
walkower
Z.Piela - E.Skrzydlak 4&3
M.Sobkow - E. Skrzydlak 7&5
M.Sobkow - S.Guzik 3up walkow.
Z. Piela - S. Guzik 3up walkower

Grupa VIII: 
Z.Mosoń - K.Hudak 3&1
P.Głód - Z.Mosoń 3&2
Z. Moson - A. Fraczek 1up
A. Fraczek - P. Głód 4&3
P. Głód - K. Hudak 3up walkower
A. Fraczek - K. Hudak 3up walkower
Dogrywka: Z. Moson - P. Głód - A. Frączek ??????????

Grupa IX: 
E. Tetnowski - W. Lercel 7&6
Jerzy Dudek - Z.Lepka 2up
E.Tętnowski - Jan Dudek 4&3
E.Tętnowski - Z.Lepka halved
Jerzy Dudek - W. Lercel 6&5
Jerzy Dudek - E. Tętnowski 5&4
Jan Dudek - W. Lercel 3up wynik losowania
W. Lercel - Z. Lepka 3up wynik losowania 
Jan Dudek - Jerzy Dudek 3up wynik losowania
Z. Lepka - Jan Dudek 3up wynik losowania

Grupa X: 
Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3
Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4
J.Dworzański - M.Binkowski 5&4
D.Kowalewski - E.Lepka 7&6
D.Kowalewski - Nguyen N. Anh Łukasz 3&2
J. Dworzanski - D. Kowalewski 3&2
Nguyen N. Anh Łukasz - E. Lepka 5&4
J. Dworzanski - E. Lepka 4&3
D. Kowalewski - M. Binkowski 3up walkower
Dogrywka:
D. Kowalewski i J. Dworzanski wygrali dogrywkę z Nguyen N. Anh
Grupa XI: 
M.Jurkowski - P.Słowik 2up
I. Karcz - W. Ksiazkiewicz 6&5
P. Slowik - K. Boliglowa 6&5
M. Jurkowski - W. Książkiewicz 3&2
M. Jurkowski - K. Boliglowa 8&7
I. Karcz - P. Slowik 1up
I. Karcz - M. Jurkowski 3up walkower

GrupaXII: 
P.Dydyński - J.Kluczewski 3up walkower
L.Bać - J.Kluczewski 3up walkower
C.Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - Cezary Pyla 3&1
C. Pyla - L. Bać 3up walkower
J. Pyla - L. Bać 3up walkower
P. Slowik - W. Ksiazkiewicz 3up walkower
K. Boliglowa - W. Ksiazkiewicz 3up walkower
C. Pyla - P. Dydynski 3up walkower
J. Pyla - P. Dydynski 3up walkower
L. Bać - P. Dydynski 3up wynik losowania

 

 

 

 

 

Wyniki Match Play 2017:
UWAGA! UWAGA!
Ostateczny termin rozegrania pozostałych meczy upływa 2.07.17  o godz 15 tee nr1! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
 Ewentualne dogrywki bardzo proszę rozegrać w terminie od 3.07-7.07.17

Grupa I: AWANS
ERNEST MŁYNARSKI

E.Młynarski - M.Linzenbarth 1up
Z.Krzanik - J.Kotynia 3&1
M.Linzenbarth - J.Kotynia halved
E.Młynarski - Z.Krzanik 4&3
E.Młynarski - J. Kotynia 3&1

Grupa II: AWANS
ADAM DEJA

G. Chmura - M. Kusia 8&6
G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3
Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1
A.Deja - Fraczek Piotr 4&3
A.Deja - G.Chmura 2&1
A.Deja - M. Kusia 3up walkower

Grupa III: AWANS
ZBIGNIEW LIS

A. Rozmus - M. Niechciał 3&1
M. Kantor - M. Niechciał 3&1
Z. Lis - M. Kantor 1up
Z. Lis - A. Rozmus 1up
Z. Lis - M. Niechciał 3up walkower

Grupa IV: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
Bać Karol - Bać Bogdan 2&1
A.Kuba - X 3up walkower
A.Kuba - B. Bać 3up walkower
B. Bać - X 3up walkower
K. Bać - X 3up walkower

Grupa V: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
A.Sobota - T.Zieliński 2up
A.Sobota - D.Kępa 3up walkower
T.Zieliński - D.Kępa 3up walkower
L.Kidoń - D.Kępa 3up walkower

Grupa VI: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
W. Mitka - E. Kluczewska 5&3
J. Matoga - E. Kluczewska 7&6
W. Mitka - T. Ryba 3up walkower
J. Matoga - T. Ryba 3up walkower
E. Kluczewska - T. Ryba 3up walkower

Grupa VII: AWANS
MAREK SOBKÓW

M.Sobków - Z.Piela 1up
E.Skrzydlak - S.Guzik 3up
walkower
Z.Piela - E.Skrzydlak 4&3
M.Sobkow - E. Skrzydlak 7&5
M.Sobkow - S.Guzik 3up walkow.
Z. Piela - S. Guzik 3up walkower

Grupa VIII: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
Z.Mosoń - K.Hudak 3&1
P.Głód - Z.Mosoń 3&2
Z. Moson - A. Fraczek 1up
A. Fraczek - P. Głód 4&3

Grupa IX: AWANS
-JERZY DUDEK
-???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
E. Tetnowski - W. Lercel 7&6
Jerzy Dudek - Z.Lepka 2up
E.Tętnowski - Jan Dudek 4&3
E.Tętnowski - Z.Lepka halved
Jerzy Dudek - W. Lercel 6&5
Jerzy Dudek - E. Tętnowski 5&4

Grupa X: AWSNS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3
Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4
J.Dworzański - M.Binkowski 5&4
D.Kowalewski - E.Lepka 7&6
D.Kowalewski - Nguyen N. Anh Łukasz 3&2
J. Dworzanski - D. Kowalewski 3&2
Nguyen N. Anh Łukasz - E. Lepka 5&4
J. Dworzanski - E. Lepka 4&3

Grupa XI: AWANS
MICHAŁ JURKOWSKI
-?????
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
M.Jurkowski - P.Słowik 2up
I. Karcz - W. Ksiazkiewicz 6&5
P. Slowik - K. Boliglowa 6&5
M. Jurkowski - W. Książkiewicz 3&2
M. Jurkowski - K. Boliglowa 8&7
I. Karcz - P. Slowik 1up

GrupaXII: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
P.Dydyński - J.Kluczewski 3up walkower
L.Bać - J.Kluczewski 3up walkower
C.Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - Cezary Pyla 3&1

 

 

 

Wyniki Match Play 2017:
UWAGA: Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!

Grupa I: AWANS
ERNEST MŁYNARSKI

E.Młynarski - M.Linzenbarth 1up
Z.Krzanik - J.Kotynia 3&1
M.Linzenbarth - J.Kotynia halved
E.Młynarski - Z.Krzanik 4&3
E.Młynarski - J. Kotynia 3&1

Grupa II: AWANS
ADAM DEJA

G. Chmura - M. Kusia 8&6
G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3
Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1
A.Deja - Fraczek Piotr 4&3
A.Deja - G.Chmura 2&1
A.Deja - M. Kusia 3up walkower

Grupa III: AWANS
ZBIGNIEW LIS

A. Rozmus - M. Niechciał 3&1
M. Kantor - M. Niechciał 3&1
Z. Lis - M. Kantor 1up
Z. Lis - A. Rozmus 1up
Z. Lis - M. Niechciał 3up walkower

Grupa IV: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
Bać Karol - Bać Bogdan 2&1
A.Kuba - X 3up walkower

Grupa V: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
A.Sobota - T.Zieliński 2up
A.Sobota - D.Kępa 3up walkower
T.Zieliński - D.Kępa 3up walkower
L.Kidoń - D.Kępa 3up walkower

Grupa VI: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
W. Mitka - E. Kluczewska 5&3
J. Matoga - E. Kluczewska 7&6
W. Mitka - T. Ryba 3up walkower
J. Matoga - T. Ryba 3up walkower
E. Kluczewska - T. Ryba 3up walkower

Grupa VII: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
M.Sobków - Z.Piela 1up
E.Skrzydlak - S.Guzik 3up
walkower
Z.Piela - E.Skrzydlak 4&3
M. Sobkow - E. Skrzydlak 7&5

Grupa VIII: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
Z.Mosoń - K.Hudak 3&1
P.Głód - Z.Mosoń 3&2
Z. Moson - A. Fraczek 1up

Grupa IX: AWANS
-JERZY DUDEK
-???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
E. Tetnowski - W. Lercel 7&6
Jerzy Dudek - Z.Lepka 2up
E.Tętnowski - Jan Dudek 4&3
E.Tętnowski - Z.Lepka halved
Jerzy Dudek - W. Lercel 6&5
Jerzy Dudek - E. Tętnowski 5&4

Grupa X: AWSNS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3
Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4
J.Dworzański - M.Binkowski 5&4
D.Kowalewski - E.Lepka 7&6
D.Kowalewski - Nguyen N. Anh Łukasz 3&2
J. Dworzanski - D. Kowalewski 3&2

Grupa XI: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
M.Jurkowski - P.Słowik 2up
I. Karcz - W. Ksiazkiewicz 6&5
P. Slowik - K. Boliglowa 6&5

GrupaXII: AWANS ???
Ostateczny termin pozostałych meczy upływa 2.07.17 !!! Po tym terminie wyniki będą wylosowane !!!
P.Dydyński - J.Kluczewski 3up walkower
L.Bać - J.Kluczewski 3up walkower
C.Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - Cezary Pyla 3&1
 

Grupa I:

E.Młynarski - M.Linzenbarth 1up

Z.Krzanik - J.Kotynia 3&1

M.Linzenbarth - J.Kotynia halved

E.Młynarski - Z.Krzanik 4&3

Grupa II:

G. Chmura - M. Kusia 8&6

G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3

Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1

Deja Adam - Fraczek Piotr 4&3

A.Deja - G.Chmura 2&1

Grupa III:

A. Rozmus - M. Niechciał 3&1

Grupa IV:

Bać Karol - Bać Bogdan 2&1

A.Kuba - X 3up walkower

Grupa V:

A.Sobota - T.Zieliński 2up

A.Sobota - D.Kępa 3up walkower

T.Zieliński - D.Kępa 3up walkower

L.Kidoń - D.Kępa 3up walkower

Grupa VI:

W. Mitka - E. Kluczewska 5&3

J. Matoga - E. Kluczewska 7&6

Grupa VII:

M.Sobków - Z.Piela 1up

E.Skrzydlak - S.Guzik 3up walkower

Z.Piela - E.Skrzydlak 4&3

Grupa VIII:

Z.Mosoń - K.Hudak 3&1

P.Głód - Z.Mosoń 3&2

Grupa IX:

E. Tetnowski - W. Lercel 7&6

Jerzy Dudek - Z.Lepka 2up

E.Tętnowski - Jan Dudek 4&3

E.Tętnowski - Z.Lepka halved

Grupa X:

Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3

Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4

J.Dworzański - M.Binkowski 5&4

D.Kowalewski - E.Lepka 7&6

Grupa XI:

M.Jurkowski - P.Słowik 2up

GrupaXII:

P.Dydyński - J.Kluczewski 3up walkower

L.Bać - J.Kluczewski 3up walkower

C.Pyla - J.Kluczewski 3up walkower

Jan Pyla - J.Kluczewski 3up walkower

Jan Pyla - Cezary Pyla 3&1

 

Bardzo proszę o rozegranie zaległych meczy pierwszej rundy, jak także rozgrywanie kolejnej rundy rozgrywek.

Pozdrawiam i powodzenia

 

Grupa I:

E.Młynarski - M.Linzenbarth 1up

Z.Krzanik - J.Kotynia 3&1

M.Linzenbarth - J.Kotynia halved

Grupa II:

G. Chmura - M. Kusia 8&6

G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3

Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1

Deja Adam - Fraczek Piotr 4&3

A.Deja - G.Chmura 2&1

Grupa III:

A. Rozmus - M. Niechciał 3&1

Grupa IV:

Bać Karol - Bać Bogdan 2&1

A.Kuba - X 3up walkower

Grupa V:

A.Sobota - T.Zieliński 2up

A.Sobota - D.Kępa 3up walkower

T.Zieliński - D.Kępa 3up walkower

L.Kidoń - D.Kępa 3up walkower

Grupa VI:

W. Mitka - E. Kluczewska 5&3

J. Matoga - E. Kluczewska 7&6

Grupa VII:

M.Sobków - Z.Piela 1up

E.Skrzydlak - S.Guzik 3up walkower

Z.Piela - E.Skrzydlak 4&3

Grupa VIII:

Z.Mosoń - K.Hudak 3&1

Grupa IX:

E. Tetnowski - W. Lercel 7&6

Jerzy Dudek - Z.Lepka 2up

E.Tętnowski - Jan Dudek 4&3

Grupa X:

Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3

Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4

Grupa XI:

M.Jurkowski - P.Słowik 2up

GrupaXII:

P.Dydyński - J.Kluczewski 3up walkower

L.Bać - J.Kluczewski 3up walkower

C.Pyla - J.Kluczewski 3up walkower

Jan Pyla - J.Kluczewski 3up walkower

Jan Pyla - Cezary Pyla 3&1

 

Bardzo proszę o rozegranie zaległych meczy pierwszej rundy, jak także rozgrywanie kolejnej rundy rozgrywek.

Pozdrawiam i powodzenia

 

 

Wyniki Match Play 2017:
Grupa I:
E.Młynarski - M.Linzenbarth 1up
Z.Krzanik - J.Kotynia 3&1
Grupa II:
G. Chmura - M. Kusia 8&6
G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3
Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1
Deja Adam - Fraczek Piotr 4&3
Grupa III:
A. Rozmus - M. Niechciał 3&1
Grupa IV:
Bać Karol - Bać Bogdan 2&1
A.Kuba - X 3up walkower
Grupa V:
A.Sobota - T.Zieliński 2up
A.Sobota - D.Kępa 3up walkower
T.Zieliński - D.Kępa 3up walkower
L.Kidoń - D.Kępa 3up walkower
Grupa VI:
W. Mitka - E. Kluczewska 5&3
J. Matoga - E. Kluczewska 7&6
Grupa VII:
Grupa VIII:
Z.Mosoń - K.Hudak 3&1
Grupa IX:
E. Tetnowski - W. Lercel 7&6
Grupa X:
Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3
Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4
Grupa XI:
GrupaXII:
P.Dydyński - J.Kluczewski 3up walkower
L.Bać - J.Kluczewski 3up walkower
C.Pyla - J.Kluczewski 3up walkower
Jan Pyla - J.Kluczewski 3up walkower

Bardzo proszę o rozegranie zaległych meczy pierwszej rundy !!!
Osoby,które nie rozegrały I rundy rozgrywek są proszone o jak najszybsze jej rozegranie. Bardzo ostateczny termin upływa 28.05.2017
Pozdrawiam i powodzenia
Jacek Matoga

 

 

Wyniki Match Play 2017:


Grupa I:
Grupa II:
G. Chmura - M. Kusia 8&6
G. Chmura - Fraczek Piotr 4&3
Fraczek Piotr - M. Kusia 2&1
Deja Adam - Fraczek Piotr 4&3
Grupa III:
A. Rozmus - M. Niechciał 3&1
Grupa IV:
Bać Karol - Bać Bogdan 2&1
Grupa V:
A. Sobota - T. Zieliński 2up
Grupa VI:
W. Mitka - E. Kluczewska 5&3
J. Matoga - E. Kluczewska 7&6
Grupa VII
Grupa VIII
Grupa IX:
E. Tetnowski - W. Lercel 7&6
Grupa X:
Nguyen N. Anh Łukasz  - J. Dworzanski 4&3
Nguyen N. Anh Łukasz  - M. Binkowski 5&4
Grupa XI
GrupaXII
Bardzo proszę o rozegranie zaległych meczy pierwszej rundy.
Ostateczny przesunięty termin rozegrania rundy I upływa 21.05.17 o godzinie 15.00 tee nr1
Pozdrawiam i powodzenia
Jacek Matoga



 

© Kraków Valley Golf
projekt i wykonanie Positive-Power

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij